Strona główna
74 Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej
W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystej akademii przygotowanej przez klasę VI z okazji 74 rocznicy wybuchu II wojny światowej. w atmosferze powagi wysłuchali wierszy o tematyce wojennej i historii tamtego okresu. Uroczystość przygotowała wraz z uczniami Pani Helena Wilczek, zaś oprawę muzyczną - chór szkolny pod dyrygenturą Pani Katarzyny Machnik.
Zebranie z rodzicami
W dniu 19.09.2013 r. o godz. 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami naszych uczniów. Omówione zostaną podstawowe dokumenty szkolne, sprawy organizacyjne na poziomie każdej klasy. Zapraszam wszystkich rodziców do udziału w zebraniu.Dyrektor szkoły
Małgorzata Jakubik
Zaczynamy nowy rok szkolny!
W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uroczystą akademię przygotowali uczniowie klasy IV z Panią Jolantą Zaczkiewicz, oprawę muzyczną przygotowała Pani Katarzyna Machnik. Wsyscy wypoczęci i zadowoleni wrócili z wojaży wakacyjnych. Powitaliśmy uczniów klasy I, którymi opiekować się będzie Pani Jolanta Zaczkiewicz. Życzę wszystkim uczniom i pracownikom szkoły wielu sukcesów.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/14
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 odbędzie się 02.09.2013 r. o godz. 9.00.Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej rozpoczyna zajęcia 02.09.2013 r. o godz. 8.00.
Czas pobytu dziecka w oddziale przedszkolnym: 8.00-13.00.
Wyprawka szkolna
Informacja dla rodziców!W zakładce Wyprawka znajdują się informacje dotyczące zasad przyznawania uczniom dofinansowania do podręczników. Proszę o zapaznanie się z informacją.
Godziny dzwonków
Sobota 27.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych