Kolejne zadanie do wykonania – ankieta

Drodzy Uczniowie,

prosimy o wypełnienie załączonej ankiety, najlepiej w języku angielskim. W przypadku udzielenia odpowiedzi w języku polskim należy skonsultować się ze swoim anglistą w celu poprawnego przetłumaczenia zdań. Uzupełnione formularze należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 21 marca na adres mailowy szkolnego koordynatora projektu (joannagruszczynska@o2.pl).

Zaleca się, aby nie sprawdzać odpowiedzi w Internecie, tylko napisać to, co się wie. Jeżeli nie zna się odpowiedzi an dane pytanie, wystarczy napisać: I’ve never heard; I don’t know etc. Założeniem projektu jest bowiem to, że jego uczestnicy poszerzą swoją wiedzę na temat II wojny światowej, zimnej wojny, Unii Europejskiej i zmian klimatycznych.

ANKIETA DO POBRANIA:

Survey_1_EHIC.pdf