Harmonogram działań

Program ERASMUS+ zagościł w naszej szkole na dobre. Mamy już za sobą kilka działań. W listopadzie 2019 r. dwóch nauczycieli uczestniczyło w spotkaniu koordynatorów, które odbyło się w Eindhoven. Ustalono wtedy harmonogram działań i szczegóły jego realizacji. W skrócie plan przedstawia się następująco:

ROK 2020

• styczeń-luty: wybór logo projektu
  • marzec: wypełnienie ankiety dostępnej w zakładce ERASMUS+ (do pobrania)
  • marzec: wyjazd grupy uczniów do dwóch miejsc związanych tematycznie z projektem, przygotowanie relacji filmowej z wyjazdu
  • maj: prezentacja uczniów uczestniczących w wyjeździe do Holandii
  • sierpień: prezentacja uczniów przyjeżdzających do Polski

ROK 2021

• styczeń-marzec: wyjazd grupy uczniów do dwóch miejsc związanych tematycznie z projektem, przygotowanie relacji filmowej z wyjazdu
  • listopad: wyjazd do Holandii

ROK 2022

• wrzesień: wyjazd do Danii

O szczegółach realizacji uczniowie będą informowani na bieżąco przez nauczycieli odpowiedzialnych za wykonanie poszczególnych zadań projektowych.