W środę 20 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jako, że od początku roku funkcjonujemy w szkole powiększonej o oddziały gimnazjalne, wiadomo było, że stery obejmą najstarsi z pomocą trochę tylko młodszych, czyli siódmoklasistów.
Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że tegorocznym przewodniczącym szkoły został
Kacper Musioł z klasy 2bG
Jego głównymi pomocnikami będą zaś:
Natalia Kaletka (2aG), Jolanta Wróbel (3bG)
Kamil Strzoda (7a) oraz Dagmara Malcharek (7b).
Zwycięzcom gratulujemy!
Opiekunem Samorządu Uczniowskiego w tym roku szkolnym jest pani Joanna Szweda