W piątek, 13 kwietnia, miała miejsce uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2017/2018. Uroczysta gala odbyła się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej. W tym roku nasza szkoła może pochwalić się trójką laureatów, którymi zostali uczniowie gimnazjum:
z języka polskiego: Weronika Sekta (kl. 3b)
z chemii: Artur Kotas oraz Tomasz Kurtok (kl. 3a)
Naszym laureatom serdecznie gratulujemy!
Jednocześnie dziękujemy Pani Alicji Pietras – nauczycielce chemii, która co roku doskonale przygotowuje uczniów do Konkursu Kuratoryjnego – oraz Panu Dawidowi Klisiowi – nauczycielowi języka polskiego – za pracę z naszymi triumfatorami.