W środę 15 czerwca odbyły się warsztaty z emisji głosu dla dzieci z zespołu ,,Radość" w Radostowicach. Prowadziła je p. Justyna Bujak. Zajęcia rozpoczęliśmy ćwiczeniami koordynującymi pracę całego ciała i rozśpiewką wokalną. Następnie uczniowie zaśpiewali wiązankę kołysanek oraz piosenkę ,,Urodzinki". Pani Justyna uważnie wysłuchała naszych piosenek a następnie pracowała z 5-osobowymi grupami nad prawidłowym oddechem i otwieraniem buzi. Uwagi p. Justyny zapadły nam głęboko w serca, zapamiętamy je, będziemy ćwiczyć indywidualnie i wszyscy razem, tak, aby nasze wykonania były jak najlepsze.
Dziękujemy p. Justynie za zangażowanie i czas spędzony z nami. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie!