W dniach 12-13 maja br. uczniowie naszej szkoły brali udział w dwóch rodzajach rozgrywek sportowych.
W czwartek chłopcy rywalizowali w powiatowych zawodach piłki nożnej na trawie w Kobiórze. Po wygranych gminnych zawodach jesienią mecze na szczeblu powiatowym zagraliśmy z Wolą, Goczałkowicami i Starą Wsią. Tym razem niestety zabrakło nam trochę szczęścia. Ponadto, brak kontuzjowanego Błażeja Kokota na pewno przyczynił się do niskiego wyniku. Należy jednak pochwalić naszych piłkarzy za piękną wolę walki i sportową postawę jaką zaprezentowali.
W piątek natomiast chłopcy i dziewczęta z klasy czwartej i piątej walczyli w gminnym drużynowym czwórboju lekkoatletycznym. Nasza szkoła zajęła trzecie miejsce zarówno w grupie dziewcząt jak i chłopców. Rywalizacja ta pokazała, że w naszej szkole jest kilka "perełek lekkoatletycznych". Szczególne wyróżnienie należy się Hani Gaży, która w biegu na 600m nie miała sobie równych. Z ogromną przewagą wywalczyła pierwsze miejsce. Druga uczennica Antonina Mirek również zaprezentowała swoje umiejętności w pięknym stylu.
Gratulujemy wszystkim sportowcom wyników i życzymy dalszych sukcesów.