We wtorek 21 lutego br. uczniowie naszej szkoły bawili się wyśmienicie podczas zabawy karnawałowej. Oprawą muzyczną zajął się DJ, który oprócz tańca zapraszał naszych podopiecznych do zabawy w kole, konkursów i różnych, ciekawych rywalizacji. Uczniowie, zarówno ci młodsi jak i starsi, chętnie przygotowali na tę okazję uniwersalne stroje karnawałowe dzięki czemu na parkiecie było różnorodnie i kolorowo. Były postacie z bajek, zwierzątka, sportowcy, tancerze, wojownicy, mundurowi i wiele, wiele innych.
Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia, która znajduje się w albumie fotograficznym.
DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU!!!