![]()
W dniu 7 maja odbył się w naszej szkole Koncert Młodych Talentów, tradycyjnie jak co roku organizowany przez Panią K. Machnik. W koncercie wzięło udział 15 artystów, uczących się grać na instrumentach muzycznych: Lidia Szendera, Weronika Sowa, Weronika Sekta, Martyna Klima, Anna Bałamucka, Matylda Dulemba, Lidia Kudła, Nina Kołder, Natalia Klima, Dagmara Malcharek, Tymoteusz Gołyszny, Mikołaj Gwóźdź, Daria Wieczorek, Julia Gaszka, Filip Gołyszny. Wykonywali oni utwory muzyczne na różnych instrumentach: skrzypce, flety, pianino, gitara, keyboard. Poziom umiejętności uczniów był bardzo wysoki, a gorąco ich oklaskiwali zaproszeni goście.


.jpg)



