W czwartek 13 października Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich pracowników szkoły akademię. Uczniowie deklamowali wesołe wierszyki, przedstawili Kodeks Nauczyciela z 1872 roku, ukazali zabawne sytuacje z lekcji i z przerw.
Pracę nauczycieli ocenili na szóstkę. 
Złożyli wszystkim życzenia, do których dołączyli słodki upominek.
Zespół instrumentalny prowadzony przez panią Katarzynę Machnik zagrał na fletach przepiękne melodie.
Dziękujemy pani Sylwii Łuszcz, która wraz z Samorządem przygotowała akademię.
Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.





a kilometry, a opiekę nad całością sprawowała pani dyrektor Małgorzata Jakubik .Po ok . 1,5 godz. dotarliśmy do celu gdzie uczniowie mieli zamówioną pizzę, naleśniki oraz napoje. Gdy już zregenerowali siły, ruszyliśmy w drogę powrotną pełną przygód...O godz. 18.00 zawitaliśmy do Radostowic trochę zmęczeni, ale zadowoleni . Teraz czekamy na kolejną wycieczkę rowerową! 