16 maja na stadionie przy hali sportowej w Suszcu odbyły się zawody lekkoatletyczne. W całorocznej rywalizacji sportowej są to ostatnie zawody, które kończą rywalizacje sportową, dlatego też przynoszą kibicom i sportowcom tyle emocji.
Uczniowie rywalizują w następujących konkurencjach; bieg na dystansie 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantowa oraz bieg na dystansie 800 i 1000 m.
Niekwestionowanym rekordzistą tych zawodów okazał się uczeń naszej szkoły Marcin Klima zdobywając I miejsce w każdej z tych dyscyplin . 
II m. w biegu długim zajął Maciej Skapczyk, III m. Tomasz Fuchs, III m w skoku w dal zajął Konrad Wydra . Pozostali zawodnicy: Dawid Kapias, Mikołaj Gwóźdź oraz Borys Chorąży również bardzo dobrze się zaprezentowali uzyskując łączną notę dla DRUŻYNY - I miejsce i awans na zawody powiatowe.
Drużyna dziewczyn zajęła II miejsce w gminie a Wiktoria Adamska I m. w biegu krótkim, III m. w skoku w dal, Oliwia Malarek III m. w biegu krótkim, pozostałe zawodniczki to; Weronika Waleczek. Wiktoria Krzempek, Sabrina Munari, Wiktoria Stencel.
Lekkoatletyka to Królowa Sportów, więc tym bardziej gratulujemy naszym uczniom, że tak pięknie się zaprezentowali na arenie sportowej.


ał 4 utwory. Obecnie najmłodsi fleciści przygotowują się do konkursu gry na fletach w Kobiórze.
ym stylu i po pięknych akcjach sportowcy z Radostowic wygrali 3-2. Z grupy wyszli na I miejscu i przyszła pora na grę z Suszcem. Zwycięstwo Radostowiczan roztrzygnęły dopiero rzuty karne. W finale, który zagrali zaraz po zakończeniu meczu półfinałowego i po ogromnym zmęczeniu naszych zawodników długo utrzymywał się remis - lecz ostatecznie przegraliśmy ten mecz 1-0.
iowe.
aciej Klima (kl.IIb) oraz Klaudia Pustelnik (kl. III). Wszyscy nasi reprezentanci spisali się świetnie. Uczestnikom serdecznie gratulujemy, a nauczycielom i rodzicom dziękujemy za przygotowanie uczniów.
