16 grudnia podczas zajęć świetlicowych odbyły się zajęcia kulinarne związane ze świętami. Dzieci z klas młodszych miały okazję samodzielnie upiec pierniczki świąteczne. Wspólna zabawa przy wygniataniu ciasta oraz wykrawaniu form zostanie na długo w pamięci dzieci (lub w brzuszku). Po wypieczeniu ciasteczek w piekarniku uczestnicy zajęć przystąpili do dekoracji, a następnie do radosnego konsumowania. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom za pomoc w przygotowaniu składników na pierniczki.
Zajęcia prowadziła A.Haka-Otręba.
Zdjęcia możecie zobaczyć w galerii.









entrum Edukacji Obywatelskiej pod nazwą "Czytam sobie w bibliotece" . Raz w tygodniu odbywały sie zajęcia, podczas których dzieci poznawały treści różnych książek poprzez zabawę mającą na celu naukę czytania ze zrozumieniem, kształtowanie wyobraźni, poznawanie znaczenia trudnych wyrazów. Ważnym elementem była także umiejętność wspólpracy z grupą. Dwa spośród zajęć były przeprowadzone w sposób szczególny , tzn. z przebieraniem się, animacją, zabawami ruchowymi . Głównym celem projektu była promocja czytelnictwa wśród najmłodszych. 


nauczyciela matematyki Heleny Wilczek, przygotowywały się do napisania tego testu rozwiązując zadania podobnego typu zawarte w testach z poprzednich lat. Po tych trudnych zmaganiach , do drugiego etapu konkursu zakwalifikowała się zdobywając 42 punkty na 50 możliwych, Weronika Kraśkiewicz. 


