Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnych zawodach piłki siatkowej dziewcząt i chłopców, które odbyły się 12 lutego w Suszcu. Spotkania były wyrównane, pełne sportowej walki i pozytywnych emocji. Rywalizacja dostarczyła wielu wrażeń - nie brakowało efektownych akcji, mocnych zagrywek i długich wymian. Jak to w sporcie bywa, jedne mecze kończyły się zwyciestwem, inne porażką, ale najważniejsze okazały się dobra atmosfera i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności.
Reprezentacja dziewcząt - 4 miejsce.
Reprezentacja chłopców - 3 miejsce.
Gratulujemy sportowcom!
