15 stycznia uczniowie klas pierwszych odwiedzili Planetarium Śląskie w Chorzowie, gdzie czekała na nich niezwykła kosmiczno-naukowa przygoda!
Wszystko zaczęło się od seansu edukacyjnego Królestwo planet. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali o kosmosie, a imponujące wizualizacje uczyniły tę podróż niezapomnianą. Następnie pierwszoklasiści wzięli udział w warsztatach astronomicznych oraz meteorologicznych. Warsztaty meteorologiczne poprowadził Pan Damian Dąbrowski. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki w naszej galerii!