W dzień powitania kalendarzowej wiosny nikt z naszych uczniów nie spędził czasu w szkolnej ławce.
Uczniowie klas młodszych wybrali się z opiekunami na spacer do Leśniczówki w Radostowicach połączony z piknikiem. Ciesząc się ze słonecznej i ciepłej pogody uczniowie miło spędzili czas na łonie natury. Były wspólne zabawy, budowanie szałasów i koleżeńskie pogaduchy.
Klasy starsze natomiast pojechały do Pszczyny gdzie czwartoklasiści udali się do Skansenu Ziemi Pszczyńskiej na warsztaty robienia mydełka glicerynowego, klasa piąta wzięła udział w warsztatach konserwatorskich w Zamku Pszczyńskim, a klasy szósta i siódma uczestniczyły w podchodach w parku. Nietypowe zajęcia przyniosły uczniom wiele radości i na pewno wzbogaciły o nowe doświadczenia.
Do fotorelacji z tego dnia zapraszamy do albumu fotograficznego.